INFUSION TALLINN

Infusion Tallinn on iga­aastane Traibal Fusion kõhutantsu festival, mis leiab aset Tallinnas. Esimene Festival toimus aastal 2012. Festivali eesmärk on pakkuda tantsukursuseid parimatelt tantsijatelt, ning korraldada tantsukontsert nii kohalike­kui ka välismaiste esinejatega. Meie eesmärk on ka võimaldada tantsijatele koht kus, üksteisega kohtuda ja suhelda ning jagada oma armastust tantsimise vastu. Infusion Tallinn Festivali õpetajateks on olnud: Samantha Emanuel, April Rose, Kami Liddle, Violet Scrap, Alexis Southall, Illan Riviere ja Lamia.

Me töötame selle nimel, et oleksime jätkuvalt iga­aastaseks kohtumispaigaks artistidele, õpilastele ja tantsijatele. Festivali peakorraldaja: Jaana Hansman / Yahna

INFUSION TALLINN KURSUSTE JUHENDAJAD

Infusion Tallinn Kursuste juhendaja  Amy Sigil (USA)

Amy Sigil on rahvusvaheline tantsu ja meeskonna juhendaja, UNMATA director, Hot Pot Stuudio omanik ja ITS looja. Ta on tantsu õppinud üle 20 aasta ning on kogenud nii kõhutantsus kui ka stiilidelt American Tribal Style, Hula, Tahitian, võrkpall, korvpall. Amy Sigil´i stiil ja kursused on meeldejäävad ning täis jõudu.  

Infusion Tallinn Kursuste juhendaja Laura Luna (FIN)

Laura Luna on Tribal Fusion õpetaja ja artist Helsinkist. Laura alustas 2001 kõhutantsuga, kuid Tribal Fusion oli see, mis temas sütitas leegi hakata esinejaks ja õpetajaks. 2011.aastast annab Laura Luna regulaartunde ja kursuseid ja on tuntud oma selge tehnika, vägeva playlisti ja veidike humoorika karakteri poolest. Laura Luna on ellu toonud Tribal Summer Camp Finland, Underground Cabaret ja Café Bohemia. Tema õpilasgrupp Kaira Tribe on esinenud Infusion Tallinn laval mitmel korral ning nüüd on ta samuti Ophidia tantsustuudio loomunguline juht.  2017.aastal lõpetas Laura Luna Rachel Brice 8 Elements programmi ning on sertifitseeritud Datura Style™ õpetaja ning on regulaarselt sellest ajast formaati õpetanud. 

Infusion Tallinn Kursuste juhendaja Yahna (EST)

Yahna on üks esimesi tribal fusion tantsijaid Eestis ning Infusion Tallinn Festivali peakorraldaja. Yahna on tantsija ja artist mitmes eri tantsuvaldkonnas. Ta õpetab, esineb ja osaleb battle`itel tribal fusioni, kõhutantsu, twerk, stripdance ja voguega ning õpib erinevaid urban stiile. Yahna kireks on ka jooga ja toitumine ja erinevad liikumisvormid. Kogu maailm ja inimesed on talle inspiratsiooniks.

BRONEERI KURSUSTELE & OSTA SHOW PILETID SIIT

Kursused

Infusion Tallinn eesmärk on pakkuda tantsukursuseid parimatelt tantsijatelt, ning korraldada tantsukontsert nii kohalike­kui ka välismaiste esinejatega. Meie eesmärk on ka võimaldada tantsijatele koht kus üksteisega kohtuda ja suhelda ning jagada oma armastust tantsimise vastu.

broneeri

INFUSION TALLINN FESTIVALID

Show Programm

INFUSION TALLINN KURSUSED

Festivali eesmärk on pakkuda tantsukursuseid parimatelt tantsijatelt, ning korraldada

tantsukontsert nii kohalike­kui ka välismaiste esinejatega. Meie eesmärk on ka võimaldada

tantsijatele koht kus üksteisega kohtuda ja suhelda ning jagada oma armastust tantsimise vastu. Me töötame selle nimel, et oleksime jätkuvalt iga­aastaseks kohtumispaigaks artistidele, õpilastele ja tantsijatele.

Broneeri ette oma piletid, et saaksid kindlasti osaleda kõikidel kursustel. Siit võid osta ka endale ühe kursuse pileteid. Me korraldame ka peale kursuseid grupilõunaid ning soovime ka Sind seal näha! Kursuste kirjeldused leiad Programmist.